Wiparquet - kolekcja Authentic 10 Narrow

Styl i jakość na lata

Authentic 10 Narrow

DĄB NATURALNY

Nr katalogowy: 38454

DĄB BIAŁY

Nr katalogowy: 38453

DĄB CAPPUCINO

Nr katalogowy: 33849

DĄB JASNOBRĄZOWY

Nr katalogowy: 29853

DĄB MIODOWY

Nr katalogowy: 29850

DĄB ŚNIEŻNY

Nr katalogowy: 29851

DĄB BRĄZOWY

Nr katalogowy: 29852

Kolekcja Authentic 10 Narrow

Kolekcja dedykowana dla perfekcjonistów. Najwyższa klasa ścieralności AC5 i ponadstandardowa grubość desek zapewniają wytrzymałość oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne. Panele z tej linii z powodzeniem można stosować zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i w budynkach użyteczności publicznej. Niezależnie od tego, w jakiej przestrzeni zostaną wykorzystane, będą przynosiły satysfakcję użytkownikom poszukującym unikalnej kompozycji estetyki i funkcjonalności. Wąskie panele, których krawędzie wyprofilowano czterostronną V-fugą przypominają prawdziwe, drewniane deski. Efekt ten potęguje synchroniczna struktura powierzchni, odzwierciedlająca naturalny układ słojów i włókien.

  • Grubość

  • Klasa ścieralności

  • Wąska deska

  • Struktura synchroniczna

  • 4x V-fuga

  • Gwarancja

  • Klasa użyteczności

System Megaloc®


Classen Megaloc - oparty jest na mechanizmie zatrzaskowym zastosowanym na krótkim boku. Dzięki temu układanie podłogi jest jeszcze łatwiejsze. Podczas montażu panel wystarczy opuścić i docisnąć. Podłogę ułożymy szybko, ale też- w razie potrzeby - równie łatwo ją zdemontujemy. Bezklejowe systemy montażu znacznie ułatwiły samodzielne układanie podłóg.Przy odrobinie zaangażowania, pamiętając o wskazówkach zawartych w instrukcji, każdy może cieszyć się z eleganckiej podłogi w swoim domu.


Sposób montażu

W celu zapoznania się ze sposobem montażu kliknij film poniżej.


Wiparquet®

Jakość i styl na lata.

Jakość na lata

Wiemy, że inwestując w swój dom chcesz mieć pewność, że wybierasz to co najlepsze. Dlatego dołożyliśmy wszelkich starań by zagwarantować Ci najwyższą jakość naszych podłóg.

Styl na lata

Niepowtarzalna jakość naszych podłóg to efekt połączenia najwyższej klasy materiałów z innowacyjną technologią produkcyjną. Dbamy o najdrobniejsze szczegóły i jesteśmy pewni oferowanych przez nas produktów, dlatego nasze podłogi objęte są aż 30-letnim okresem gwarancji.

SPRAWDŹ GDZIE KUPIĆ PODŁOGI WIPARQUET

Podłogi dostępne w sieci sprzedaży RuckZuck.biz

Wiparquet to marka podłóg laminowanych wykonanych z najwyższej jakości materiałów. Trzy niezwykłe kolekcje stworzyliśmy z myślą o tych, którzy przede wszystkim cenią sobie naturalne piękno, wygodę i wieloletni komfort użytkowania. Szeroka gama dekorów, różnorodne struktury i formaty desek w kolekcjach Wiparquet zapewniają pełną swobodę w aranżacji wnętrz. Dzięki Wiparquet każdy kąt Twojego domu może mieć swój własny, niepowtarzalny styl.

RuckZuck.biz sp. z o.o.
Rymera 19
44-270 Rybnik
email: biuro@ruckzuck.pl
tel +48 (32) 44 09 888