Wiparquet - kolekcja Authentic 8 Narrow

Styl i jakość na lata

Authentic 8 Narrow

DĄB KOŚĆ SŁONIOWA

Nr katalogowy: 31876

DĄB KANDYZ

Nr katalogowy: 31877

DĄB ALPEJSKI

Nr katalogowy: 31866

DĄB NATURALNY

Nr katalogowy: 31875

Kolekcja Authentic 8 Narrow

Podłogi skrojone na miarę eleganckich wnętrz. Delikatny, srebrzysty połysk na ich powierzchni osiągnięto dzięki zastosowaniu technologii heliochrome. Lśniące wykończenie wprowadza wyjątkowy klimat, dodając pomieszczeniom szyku oraz finezji. Co więcej, pozwala rozświetlić przestrzeń, subtelnie odbijając promienie słoneczne, co czyni je idealnym rozwiązaniem do pokoi o niewielkiej powierzchni. Panele z tej serii wspaniale zaprezentują się we wnętrzach urządzonych w stylu glamour, nawiązujących do barokowej estetyki, ale przedstawiające ją w nowoczesnej konwencji. Gama dostępnych dekorów obejmuje odcienie jasnego beżu, karmelu, grafitowego brązu, które z powodzeniem można dopasować do każdej aranżacji.

  • Grubość deski

  • Klasa ścieralności

  • Wąska deska

  • Struktura synchroniczna

  • Klasa ścieralności 4x V-fuga

  • Gwarancja

  • Klasa użyteczności

System Megaloc®


Classen Megaloc - oparty jest na mechanizmie zatrzaskowym zastosowanym na krótkim boku. Dzięki temu układanie podłogi jest jeszcze łatwiejsze. Podczas montażu panel wystarczy opuścić i docisnąć. Podłogę ułożymy szybko, ale też- w razie potrzeby - równie łatwo ją zdemontujemy. Bezklejowe systemy montażu znacznie ułatwiły samodzielne układanie podłóg.Przy odrobinie zaangażowania, pamiętając o wskazówkach zawartych w instrukcji, każdy może cieszyć się z eleganckiej podłogi w swoim domu.


Sposób montażu

W celu zapoznania się ze sposobem montażu kliknij film poniżej.


Wiparquet®

Jakość i styl na lata.

Jakość na lata

Wiemy, że inwestując w swój dom chcesz mieć pewność, że wybierasz to co najlepsze. Dlatego dołożyliśmy wszelkich starań by zagwarantować Ci najwyższą jakość naszych podłóg.

Styl na lata

Niepowtarzalna jakość naszych podłóg to efekt połączenia najwyższej klasy materiałów z innowacyjną technologią produkcyjną. Dbamy o najdrobniejsze szczegóły i jesteśmy pewni oferowanych przez nas produktów, dlatego nasze podłogi objęte są aż 30-letnim okresem gwarancji.

SPRAWDŹ GDZIE KUPIĆ PODŁOGI WIPARQUET

Podłogi dostępne w sieci sprzedaży RuckZuck.biz