Wiparquet - kolekcja Authentic 8 Realistic

Styl i jakość na lata

Authentic 8 Realistic

DĄB JASNY

Nr katalogowy: 30117

DĄB GRAFITOWY

Nr katalogowy: 30119

DĄB SZARY

Nr katalogowy: 30121

DĄB BRETOŃSKI

Nr katalogowy: 47423

DĄB ALZACKI

Nr katalogowy: 47424

DĄB WALIJSKI

Nr katalogowy: 47426

Kolekcja Authentic 8 Realistic

Linia Authentic 8 Realistic jest szczególnie dedykowana osobom poszukującym tradycyjnych rozwiązań aranżacyjnych. Szerokie deski z frezowanymi krawędziami tworzą kompozycję, która świetnie imituje prawdziwe drewno i prezentuje się bardzo naturalnie. Wyraźny rysunek słojów i sęków stanowi unikalną ozdobę, zwłaszcza w połączeniu ze świetlistym wykończeniem struktury. Panele z tej kolekcji warto zastosować w salonie, którego piękno i przestronność pozwolą wyeksponować, klimatycznie go przy tym rozświetlając. Domowników z pewnością zachwyci dbałość o detal widoczna w każdej desce, a także ich solidność oraz odporność na uszkodzenia. Dębowe dekory cechuje różnorodność. Obok brązów i beżów, pojawiają się także mocno osadzone we współczesnych trendach - biel i szarość.

  • Grubość

  • Klasa ścieralności

  • Struktura heliochrome

  • 4x V-fuga

  • Gwarancja

  • Klasa użytecznosci

System Megaloc®


Classen Megaloc - oparty jest na mechanizmie zatrzaskowym zastosowanym na krótkim boku. Dzięki temu układanie podłogi jest jeszcze łatwiejsze. Podczas montażu panel wystarczy opuścić i docisnąć. Podłogę ułożymy szybko, ale też- w razie potrzeby - równie łatwo ją zdemontujemy. Bezklejowe systemy montażu znacznie ułatwiły samodzielne układanie podłóg.Przy odrobinie zaangażowania, pamiętając o wskazówkach zawartych w instrukcji, każdy może cieszyć się z eleganckiej podłogi w swoim domu.


Sposób montażu

W celu zapoznania się ze sposobem montażu kliknij film poniżej.


Wiparquet®

Jakość i styl na lata.

Jakość na lata

Wiemy, że inwestując w swój dom chcesz mieć pewność, że wybierasz to co najlepsze. Dlatego dołożyliśmy wszelkich starań by zagwarantować Ci najwyższą jakość naszych podłóg.

Styl na lata

Niepowtarzalna jakość naszych podłóg to efekt połączenia najwyższej klasy materiałów z innowacyjną technologią produkcyjną. Dbamy o najdrobniejsze szczegóły i jesteśmy pewni oferowanych przez nas produktów, dlatego nasze podłogi objęte są aż 30-letnim okresem gwarancji.

SPRAWDŹ GDZIE KUPIĆ PODŁOGI WIPARQUET

Podłogi dostępne w salonach sprzedaży RuckZuck.biz